Zgłoś naruszenie...
Wybierz jedną z poniższych opcji.
Ten komentarz dotyczy mnie lub znajomego:
atakuje mnie,
atakuje znajomego.
Komentarz dotyczy czegoś innego:
spam lub oszustwo,
propagowanie nienawiści,
przemoc lub krzywdzące zachowanie,
treść o charakterze erotycznym.
Odpowiedź do konkursu [x]
Uwaga! W odpowiedzi nie podawaj swoich danych osobowych i kontaktowych. Organizator konkursu skontaktuje się z Tobą jeśli zostaniesz zwycięzcą!


od: 
Zadeklaruj zamówienie produktu
[x]
Liczba sztuk:
Po zatwierdzeniu zamówienia zostaniesz przekierowany na stronę płatności.
zamawia: 
 
Panel

Witam na blogu groszeczek.mojabudowa.pl

DOM DLA CZŁOWIEKA JEST JAKBY CZĘŚCIĄ JEGO ISTOTY


Projekt GROSZEK z biura projektowego HB Studio wersja bez garażu

offlinegroszeczek blog budowlany - wyślij wiadomość - OBSERWUJ | Blog budowlany
Zobacz projekt GROSZEK w IGN Projekt
185261 odwiedzin | wpisów: 146, komentarzy: 705, obserwuje: 35

Drzwi zewnętrzne

autor: groszeczek blog budowlany - wyślij wiadomość Dodaj wpis do ulubionych »

zastanawiam sie na drzwiami zewnętrznymi frontowymi?? jakie wybrać ?? Na rynku jest duży wybór?? Zastanawiam sie nad drzwiami PCV,  drewnianymi czy stalowymi?? Jakie by byly lepsze??

Łatwiejsza decyzja dotyczyła drzwi zwenetrznych do kotłowni!! Wybrałam stalowe!! I juz mam zamówione i będa za 7 dni :) a tak wyglądają

mojabudowa.pl - blog budowlany


Woda w domku a kanaliza "u sąsiada" :/

autor: groszeczek blog budowlany - wyślij wiadomość Dodaj wpis do ulubionych »

Ciagle walcząć z energetyką; to przynajmniej z wodą nie było problemu. Wszytko poszło sprawnie i juz mamy odebrene przyłącze i licznik zablabowany blog budowlany - mojabudowa.pl nawet u mowe podpisaną i juz możemy korzystać z własnej wody z własnego karniku w kotłowniblog budowlany - mojabudowa.pl.

Oczywiście jest kolejny problem z kanaliza!!! Bo cały czas myslelismy, że sie nie da podłączyć kanalizy bo za mały sap czy coś tam takiego!!! Chdziąc i załatwiając różne dokumenty w naszej przyszłej gminie okazało sie, że możemy i że spad może być ALE i znowu ALE!!!!!! Musze prosic o zgode drugiego sąsiada na przekopanie sie w granicy jego działki do studzienki która jest w jego działce!!!

CZY KTOŚ MIAŁ TAKĄ SYTUACJE????

mojabudowa.pl - blog budowlany


Problemy z energetyką :/

autor: groszeczek blog budowlany - wyślij wiadomość Dodaj wpis do ulubionych »

Juz jakiś czas temu pisałam, że mieliśmy juz uzyskane WARUNKI przyłączenia do sieci!! I pisałam również, że będe składać ponownie bo chce zmnenic moc przyłączenia i obiekt przyłączenia!! Co jeszcze sie okazało w roznowach z ENERGETYKĄ, że podłączą na do istniejącej skrzynki, która znajduje sie  w garnicy działki sąsiada!! I, że prdąd będziemy mieć bardzo szybko!!!! Ale !!!!! Zawsze jest jakieś ALE!!!blog budowlany - mojabudowa.pl Sąsiad stwierdził, że to jego skrzynka i nie wyraża zgody na podłączeni do niej!!!!! blog budowlany - mojabudowa.pl(bo on za nią płaciałblog budowlany - mojabudowa.pl). Więc ja nie czekająć w najbliższych wolnych dniach wybrałam sie do energetyki i mówie co i jak!!! A oni, że nie ma problemu przyjmą nowy wniosek, ale sąsiad nie ma racji bo on płacił tylko za przyłączenie do skrzynki a nie za skrzynkę!!blog budowlany - mojabudowa.pl (więc on ma g........o do gadania). Wniosek został przyjęty ze znianami przyłączenia i obiektu oraz informacją, że sasiad nie wyraża zgody na przyłącze do skrzynki, która znajduje sie w jego granicy!! Ja nie chce sie kłócic ze sąsiadem!! Mi jest to obojętnie czy bede miec skrzynke czy nie i tak te same pieniądze!!!

Po miesiacu oczekiwania dostaje odpowiedz, że ponownie złożenie wnosku jest bez zasadneblog budowlany - mojabudowa.plblog budowlany - mojabudowa.pl. A więc nie uwzglęnili to, iz chciałam ZMIENIĆ MOC PRZYŁĄCZENI I OBIEKT PRZYŁĄCZENIA tylko interesowali sie, że sąsiad nie ma racji!!!! Więc ja dzwonie do energetyki i pytam sie a co z moimi zmianami we wnosku????? a prąd niech podłonczą tam gdzie chcą!!!! Badzo miły Pan poinfornformował mnie, że nie odnosłam sie do istniejących WARUNKÓW!!!! A dokładnie chodziło o napisanie zdania, że  ODSTEPUJE OD POPRZEDNICH WARUNKÓW!!!!!! To dlaczego wcześniej nie zostałam o tym poinformowana!!!! A po za tym nie składała bym nowego wnosku jak poprzedni byłby dobry!!!!!  Ale cóz kolejny raz złożyłam wniosek i czekam!! Zobaczymy jaką terz dadzą odpowiedz!!! A miło być tak pięknie!!!


Podłogówka w salonie

autor: groszeczek blog budowlany - wyślij wiadomość Dodaj wpis do ulubionych »

Długo z mężem rozmawialiśmy i dyskutowaliśmy na temat ogrzewania w salonie. Jak na razie stoimy na tym, że dajemy pogłogówkę no i płytki ale podobaja sie nam płytki drewnopodobne. Szukałam w internecie aranżacji salonu z tymi płytkami i znalazłam cos takiego :

mojabudowa.pl - blog budowlany

mojabudowa.pl - blog budowlany

mojabudowa.pl - blog budowlany

mojabudowa.pl - blog budowlany

mojabudowa.pl - blog budowlany

co prawda decyzja jeszcze ostatecznie nie jest podjeta!! Jeszcze została mi rozmowa z hydraulikiem, ale  żeby z min sie umówic to graniczy z cudem!! Jeszcze nie oddal nam kluczy od ostatniego razu gdy podłączal wode!! Cały czas zapracowany!!!


Pow. użytkowa: 126.9 m²
Pow. użytkowa: 85.9 m²
Pow. użytkowa: 83.1 m²
Pow. użytkowa: 127.16 m²