Zgłoś naruszenie...
Wybierz jedną z poniższych opcji.
Ten komentarz dotyczy mnie lub znajomego:
atakuje mnie,
atakuje znajomego.
Komentarz dotyczy czegoś innego:
spam lub oszustwo,
propagowanie nienawiści,
przemoc lub krzywdzące zachowanie,
treść o charakterze erotycznym.
Odpowiedź do konkursu [x]
Uwaga! W odpowiedzi nie podawaj swoich danych osobowych i kontaktowych. Organizator konkursu skontaktuje się z Tobą jeśli zostaniesz zwycięzcą!


od: 
Zadeklaruj zamówienie produktu
[x]
Liczba sztuk:
Po zatwierdzeniu zamówienia zostaniesz przekierowany na stronę płatności.
zamawia: 
 
Panel

Witam na blogu groszeczek.mojabudowa.pl

DOM DLA CZŁOWIEKA JEST JAKBY CZĘŚCIĄ JEGO ISTOTY


Projekt GROSZEK z biura projektowego HB Studio wersja bez garażu

offlinegroszeczek blog budowlany - wyślij wiadomość - OBSERWUJ | Blog budowlany
Zobacz projekt GROSZEK w IGN Projekt
186931 odwiedzin | wpisów: 146, komentarzy: 705, obserwuje: 35

...

autor: groszeczek blog budowlany - wyślij wiadomość Dodaj wpis do ulubionych »

Dzis tak sobie mysle i mysle i ogladam zdjęcia, te od elektryka i doszłam do wniosku, że nie zrobiliśmy żadnego gniazdka na kortytarzu.  Może ono nie będzie używane zbyt często ale na pewno sie przyda na przykład przy odkurzaniu normalnym odkurzaczem. Wszystko szybko, szybko i jakos mi wyleciało z głowy. Ale nic dzwonie do Pana Marcina i mówie jaka sprawa. W  odpowiedzi słysze to jutro sie zrobi nie ma problemu!!! Właśnie będziemy w okolicy!!  I to mi się podoba w tej firmie!!!  Na prawdę POLECAM!!!


Dupa balada :/

autor: groszeczek blog budowlany - wyślij wiadomość Dodaj wpis do ulubionych »

Tak, zaraz po elektryce miały być tynki, robione agregatem. Najpierw pan sie oferował, obniżał cene by tylko pracować bo ma blisko!!!! Pan zamówiony 3 m-ące temu!!!! Przychodzi termi a on dzwoni, że nie skończył jeszcze pracy na innej budowie i przyjdzie za 2 dni!!!blog budowlany - mojabudowa.pl Mijają 2 dni, ja dzwonie czy przyjdzie a on, że popsuła mu się maszyna i za 3 dni naprawi blog budowlany - mojabudowa.pl!! Mijają kolejne dni a tu cisza ani pan nie odpowiada na telefony, ani nie dzwoni!! W końcu dzodzwoniłam sie do łaskawego pana a on, że jeszcze niby nie naprawił maszyny i przysle brata by zrobił szpryce ale on skończy bo chce dbać o opinie!!!! Czekam i nadal nic !!!!!blog budowlany - mojabudowa.plblog budowlany - mojabudowa.pl Znowu dzwonie a on do mnie, że nie przyjdzie tynkować i zrobi wszytko brat !!!!!! mnie juz szlak tafia!!!! Mówie wam!!!! Tak chce dbac o opinje i teraz przysyła mi firme brata!!!! PANU TOMASZOWI  N. Z STAREGO MIASTA POD KONINEM JUŻ PODZIEKUJEMY!!!!!!!!!!!!!!!!! blog budowlany - mojabudowa.pl No i teraz problem bo przecież nikt nie przyjdzie mi z dnia na dzien tynkować!!! Wiec wziełam sie ostro za wydzwanianie!! Po długich dyskusjach z męzem doszlism do wniosku, że zadzwonimy do naszego wykonawcy czy by czasem nie wytynkował!! A on, że z chęcą ale za m-ac bo teraz ma sporo pracy! i tak nas wcisnął po znajomości!!!blog budowlany - mojabudowa.pl No w końcu juz mi kamien spadł z sercablog budowlany - mojabudowa.pl. Co prawda będą to tynki reczne i troche czasu zajmą, ale cóż wiem, że będą dobrze zrobione!! I TO MNIE CIESZY!!! Tylko, żeby pogoda dopisała i nie nadeszły szybko mrozy!


I ja pracuję, nie tylko bloguję :P

autor: groszeczek blog budowlany - wyślij wiadomość Dodaj wpis do ulubionych »

Żeby nie było, ze tylko chłopaki ciężko pracują. Ja sie postawiłamblog budowlany - mojabudowa.pl i w ostatnim dniu mojego cennego urlopu oprayskalam całą działkę, by już te wstrętne "chaszcze" blog budowlany - mojabudowa.plnie rosły i nie przysłaniały naszego pieknego domkublog budowlany - mojabudowa.pl!!!!!  Za jakieś 3 tygodnie bedzie widac gdzie ominełam i nie opryskałamblog budowlany - mojabudowa.pl!!!???

mojabudowa.pl - blog budowlany

Nawet nie wiedziałam, że mąż zrobił mi zdjecie bo to ja jestem przeważnie fotografem blog budowlany - mojabudowa.pl 


Sianokosy

autor: groszeczek blog budowlany - wyślij wiadomość Dodaj wpis do ulubionych »

U nas na całego było robienie porzadków na działce, a zaczeliśmy od koszenia trawy!!!blog budowlany - mojabudowa.pl tylko to nie trawa a jakieś grube badyle tzw. "chaszcze". blog budowlany - mojabudowa.pl Chłopacy męczyli się cały dzień, ale efekt jest widocznyblog budowlany - mojabudowa.pl

mojabudowa.pl - blog budowlany

mojabudowa.pl - blog budowlany

mojabudowa.pl - blog budowlany

teraz jest tak blog budowlany - mojabudowa.plblog budowlany - mojabudowa.pl

mojabudowa.pl - blog budowlany

a było tak blog budowlany - mojabudowa.pl

mojabudowa.pl - blog budowlany